Co byste měli vědět

o nás

Jsme váš partner

na cestě jak být lean

Lean je způsob práce a zároveň i jistá životní filozofie, která si klade za cíl zvyšovat přidanou hodnotu procesů a snižovat úroveň plýtvání zdroji, ať už se jedná o finanční prostředky, lidskou práci, materiál a jiné. Metodiku vyvinula spoločnost Toyota po 2. světové válce za účelem jejího uplatnění ve výrobní sféře, ale dnes se už principy Leanu úspěšně uplatňují i v oblasti zdravotnictví, služeb, obchodních procesů, HR, stavebnictví, hornictví atd.
SPOLUPRACUJÍ S NÁMI

PROFESIONÁLOVÉ Z PRAXE

Jsme rádi, že máme možnost spolupracovat se zkušenými Lean nadšenci na domácím i celosvětovém trhu. Díky tomu můžeme realizovat všechny naše aktivity vysoko profesionálně a přinášet tak členům, zákazníkům a partnerům maximální přidanou hodnotu.

PRAKTICKÉ ZKUŠENOSTI

Členové našeho týmu jsou profesionálové působící v dané oblasti už několik let, mají reálné zkušenosti na denní bázi s implementací Lean-u, jako i s jeho úskalími.

MOTIVUJÍCÍ ZANÍCENÍ

Jelikož se zaměřujeme na externí spolupráci, vybíráme si ty nejlepší odborníky ve své specializaci, kteří zároveň disponují obrovskou dávkou entuziasmu, který umí přenášet svojí prací na všechny okolo sebe.

OSOBNÍ PŘÍSTUP

Na každém z vás záleží. Spolupracujeme s lidmi, kteří si váží dlouhodobých stabilních vztahů a upřímně jim záleží na spokojenosti „zákazníka“, kdokoliv jím v tom momentě je – přítel, člen, zaměstnavatel, podřízený, partner,..

DŮRAZ NA KVALITU

Jedním z klíčových aspektů je pro nás kvalita vždy na prvním místě, proto upřednostňujeme Pull business model před Push strategií prodeje a naše aktivity nevykonáváme hromadně, ale cíleně.

ZAHRANIČNÍ KNOW-HOW

Hledáte externí inspiraci? Rádi byste se dozvěděli, co funguje firmám v zahraničí? Nejen našemu týmu, ale i vám nabízíme možnost zvyšování svých schopností s využitím našich mezinárodních vztahů v 31 zemích světa.

Kdo jsou

Zakladatelé

Kdo jsou

Aktivní partneři

Michal Demečko (1)
AlenaNociarova
Kdo jsou

Čestní členové

martin-bursak
jan-ceslak (1)